Trosečníci 2018

Miličínské pláně se pomalu vzpamatovávají z ukrutného nájezdu Vikingů, kteří odpluli do všech koutů světa dobývat nová území. Leč cesty osudu jsou nevyzpytatelné a mořské proudy ještě více. Mohutná bouře poslala mnohé lodě ke dnu oceánů a ti šťastnější mořeplavci se s vypětím všech sil zachránili na nejbližších ostrovech. A zde začíná nové dobrodružství čerstvých trosečníků. Záchrana je v nedohlednu, zásoby se tenčí a s každým západem slunce je na ostrově méně bezpečno. Které skupině trosečníků se podaří nejlépe vyzrát na nástrahy ostrova a která dokonce zvládne ostrov opustit, to ukáže teprve čas. Jisté ale je, že boj o holý život začíná…

Termín konání tábora je 30. 6. – 14. 7. 2018.

Cena pobytu je stanovena na 4970 Kč.
Úhrada je možná ve splátkách.

Kapacita tábora je 134 dětí ve věku 6 – 15 let. Odjezd na tábor je z Prahy, z Kladna, případně je možné dopravit děti na tábor individuálně.

Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném, udržovaném objektu. Mladší děti budou spát ve čtyřlůžkových chatičkách, starší ve dvoulůžkových stanech s podsadou. V táboře je sociální zařízení (sprchy s teplou vodou, splachovací WC), jídelna s kuchyní, klubovna, malé a velké hřiště, stolní tenis a na rybníku lodičky. O stravu se stará profesionální kuchař, a o zdraví odborný zdravotnický dozor.

Pokud Vás zaujala naše nabídka pro smysluplné využití části prázdnin pro Vaše děti a jestliže jsme získali Vaši důvěru, vyplňte formulář na stránce přihláška, na jehož základě obdržíte závaznou přihlášku a podrobné pokyny.

Copyright © kdysi dávno – 2018 SPV Dužiny | web: Martin Šimon
SPV Dužiny logo