Tábor 2021

Lovci duchů

V miličínských lesích a hvozdech došlo k nečekaným událostem. Otevřely se totiž brány do temných světů a z nich se vyrojily všelijaké kouzelné bytosti, příšerky, strašidla, neživé přízraky i duchové. V okolí Táborové osady Miličín již není bezpečno, tak jak tomu bývalo kdysi. Poslední nadějí je tedy svolat všechny nebojácné kluky a holky, co vytvoří neporazitelné družiny, které hravě překonají nástrahy mystických bytostí a zaslouží se tak o opětovný klid a bezpečí v Miličíně i jeho blízkém okolí. 🙂

A co ty? Chceš o letních prázdninách zažít čtrnáct dní plných zábavy, zážitků i nových kamarádů? Třeba hledáme právě tebe…Třeba hledáš ty nás? Přihlas se na náš letní tábor a dokaž, že jsi pravým LOVCEM DUCHŮ!

….aneb, poznej oblíbené historické i smyšlené pohádkové bytosti jinak než jako hrůzostrašná stvoření, ale naopak v jejich přívětivých a naučných rolích.

Termín konání tábora je 26. 6. – 10. 7. 2021.

!!! Pozor !!!
Tento termín může někomu zasahovat do konce školního roku. Před přihlášením se prosím ujistěte, zda bude moci dítě na tábor nastoupit.

 

Kapacita tábora je 134 dětí ve věku 6 – 15 let. Cena tábora je 5300,- Kč. Doprava je individuální.

Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném, udržovaném objektu. Mladší děti budou spát ve čtyřlůžkových chatičkách, starší ve dvoulůžkových stanech s podsadou. V táboře je sociální zařízení (sprchy s teplou vodou, splachovací WC), jídelna s kuchyní, klubovna, malé a velké hřiště, stolní tenis a na rybníku lodičky. O stravu se stará profesionální kuchař, a o zdraví odborný zdravotnický dozor.

Pokud Vás zaujala naše nabídka pro smysluplné využití části prázdnin pro Vaše děti a jestliže jsme získali Vaši důvěru, vyplňte formulář na stránce přihláška, na jehož základě obdržíte závaznou přihlášku a podrobné pokyny.

Copyright © kdysi dávno – 2021 SPV Dužiny | web: Martin Šimon
SPV Dužiny logo